Vaření

Co znamená dieta „6 okvětních lístků“: zhubnout bez námahy

Фрукты
175views

Pokud nemáte rádi dlouhé a nudné diety, můžete vyzkoušet dietu zvanou „6 okvětních lístků“, která vyžaduje, abyste na ní setrvali méně než týden.

Podle recenzí se za jeden den na takové dietě ztratí v průměru 0,5-0,8 kg.

Spočívá v tom, že pro každý ze šesti dnů existuje určitý produkt.

První den by tedy ve vašem jídelníčku měly být ryby, které tělu dodají polynenasycené omega-3 kyseliny a protein dokonale zasytí a efektivně se vstřebá.

Druhý den je zeleninové menu. O zelenině je známo, že obsahuje spoustu minerálních látek a vlákniny. Chcete-li z nich vytěžit maximum, měla by se zelenina jíst syrová nebo dušená. Případně zkuste smoothie.

Třetí den budete muset jíst kuře. Předpokládá se, že biologicky dostupné bílkoviny, které tvoří kuřecí řízek, se všechny „vejdou“ do svalů a ne do tuku.

Čtvrtý den se skládá z obilovin a měli byste si vybrat obiloviny, které neztratily obilnou skořápku. Před přípravou kaše zrna propláchněte a namočte přes noc.

Pátý den diety „6 okvětních lístků“ je tvaroh. Důležité: měl by to být čerstvý přírodní tvaroh, nikoli tvaroh.

Dokončením bude ovoce, které se má jíst šestý den.

Pro jistotu vám připomeňme: jakákoli rozhodnutí týkající se vašeho zdraví, včetně hubnutí, by měla být činěna společně se svým lékařem.

Mezi kontraindikace diety „6 okvětních lístků“ patří těhotenství, kojení, onemocnění trávicího traktu a vylučovacích orgánů, alergie na potraviny z jídelníčku a další faktory.

Leave a Response

Michal P
Michal je váš spolehlivý průvodce ve světě životních tipů. S jeho bohatými znalostmi a zkušenostmi v oblasti vaření, zahradničení a mnoha dalších, vám Michal přináší inspiraci, rady a triky pro každodenní život. Jeho vášeň pro kreativitu a péči o prostředí se odráží v jeho přístupu, který vás podnítí k lepšímu a naplňujícímu životu. Připojte se k Michalu na webu Žiju TU a objevte nové způsoby, jak využít svůj potenciál a tvořit šťastnější a zdravější prostředí kolem sebe.