Užitečné tipy

Jednoduché a neuklizené: Eleni Menegaki jako řecká vyhlídka pózuje nenamalovaná na verandě své vily (fotografie)

96views

Ještě jednou zapůsobí Eleni Menegakikterá je zvyklá zveřejňovat své snímky na sociálních sítích, čímž přivádí své sledující k šílenství.

THE milá moderátorka má konkrétní rozvrh pokud jde o všední dny, víkend je však uvolněnější, protože si může užívat klidu.

Mimochodem, viz: Naštvaná Eleni Menegaki: Našla ideální ženu pro svého syna, „Jaká otrok… nevěsta mít tě…“ (video)

Dokud nepřijde čas na její show na Mega, Eleni Menegaki je připravena využít svá rána, která jsou obvykle tráví čas ve své vile v Melissii.

Pátek 24/5 byl tedy pro talentovanou moderátorku, jak vešlo ve známost z jejího příspěvku na Instagramu, takovým dnem. snídala na zeleném balkóně svého domu se svým psem.

Sladký příspěvek Eleni Menegaki z balkonu jejího domu v Melissii

„Dobré ráno i od nás,“ napsala Eleni Menegaki.


Pár slov o jejím domě

Jedná se o dům o velikosti cca 1000 m2, který se skládá z jednoho komplexu dvou domů na pozemku o velikosti 2500 m2. kterou Menegaki získala v roce 2004, když se provdala za svého bývalého manžela Yiannise Latsiose.

Konkrétně se skládá z mezonetu a přízemí, kde mezonet zahrnuje sklep o velikosti 208 m2. K dispozici je 6 obrovských skladů, schodiště a 2 parkovací místa, dále přízemí 270 m2, které se skládá z obývacího pokoje, jídelny, obývacího pokoje, kanceláře, skladu, WC, kuchyně, balkonů, vnitřního schodiště.

První termín je 208 m2. a skládá se z 5 ložnic, 3 koupelen, šatny, komory, chodby, vnitřního schodiště, světlíku, venkovního prostoru, balkonů. Druhá nemovitost v rámci pozemku v úseku 313,50 m2. je samostatná a samostatná vertikální nemovitost a zahrnuje pokoj, kuchyň-obývací pokoj, polovenkovní část, bazén, šatny a koupelnu o celkové ploše 115,40 m2.

Leave a Response

Michal P
Michal je váš spolehlivý průvodce ve světě životních tipů. S jeho bohatými znalostmi a zkušenostmi v oblasti vaření, zahradničení a mnoha dalších, vám Michal přináší inspiraci, rady a triky pro každodenní život. Jeho vášeň pro kreativitu a péči o prostředí se odráží v jeho přístupu, který vás podnítí k lepšímu a naplňujícímu životu. Připojte se k Michalu na webu Žiju TU a objevte nové způsoby, jak využít svůj potenciál a tvořit šťastnější a zdravější prostředí kolem sebe.