Ptáte se, jak vyčistit vnitřek radiátoru? Záležitost, ačkoli se zdá složitá, může být velmi jednoduchá. U nás doma jsme to vždycky dělali tímto způsobem a bylo to čisté během několika minut. Nedocházelo k žádnému zbytečnému drhnutí.

Přestože jsou radiátory v každé místnosti našeho domu, často se na ně při pravidelném úklidu nebere ohled, což je velká chyba. Přitom není třeba vynaložit mnoho úsilí, aby se leskly. Použijte tyto šikovné triky.

Jak vyčistit vnitřek radiátoru, aby zářil čistotou? Použijte jednoduchý trik

Umístěte pod radiátor misku a kolem ní položte ručníky a pečlivě zakryjte všechna místa, která mohou být potřísněná. voda. Poté připravte směs prostředku na mytí nádobí a vody. Pokud je to možné, sejměte kryt chladiče, abyste získali lepší přístup k jeho povrchu.

S čištěním začněte od horního okraje. Nalijte vodu a kapalinu podél tak, aby se roztok rovnoměrně rozprostřel po povrchu. Pokračujte v tomto postupu a nechte jej stékat směrem dolů. Během tohoto procesu bude tekutá voda zachycovat prach a pavučiny. Tento postup opakujte, dokud voda na dně nezůstane čirá.

Po dokončení otřete jeho povrch suchou utěrkou.abyste odstranili přebytečnou vlhkost. Touto metodou můžete radiátor důkladně vyčistit. bez použití houbiček a čisticích hadříků, čímž ušetříte čas a námahu. a zároveň dosahuje skvělých výsledků.

Lze čistit radiátory? Tento krok je velmi důležitý

Radiátory se vyplatí čistit alespoň jednou ročně, na nejlépe před začátkem topné sezóny. Jejich pravidelné čištění zabraňuje hromadění prachu, který může snižovat účinnost vytápění. Znečišťující látky, které v nich zůstávají, mohou navíc negativně ovlivnit kvalitu vzduchu v domácnosti, což může být škodlivé pro zdraví jeho obyvatel.

Související články:

S tímto nápadem přišel opravdový génius. Sáhněte do ledničky a podívejte se, jak vyčistí vaše hrnce

Místo toho, abyste si ji nanesli na nehty, naneste ji na hadřík a otřete spáry. Špína bude během chvilky pryč a budou jako nové.