Užitečné tipy

Příběh jako z pohádky… Žena darovala ledvinu cizímu muži a našla svou polovičku

302views

Šokující příběh pochází z Floridy. Jednačtyřicetiletá matka čtyř dětí darovala ledvinu muži, kterého neznala, zachránila ho a zamilovala se do jeho bratra.

Podle tampabay.com se Hayley Milks (41) z Floridy a William Montoto (40) setkali, když žena zachránila život jeho bratrovi darováním ledviny, a zamilovali se.

Všechno to začalo na začátku ledna 2019, kdy Hayley Milks, která opouštěla ​​toxické manželství a surfovala na Instagramu, byla pohnuta prosbou o nalezení dárce ledviny.

V tu chvíli si nedokázala představit, že její nezištný čin bude velmi odměněn.

David Montoto, Williamův bratr, měl pozitivní krev typu O, stejně jako Hayley, která se bez rozmyslu rozhodla darovat jednu ze svých ledvin svému neznámému, kterému hrozilo nebezpečí smrti.

V červenci 2019 přišel čas na operaci.

„Moje zotavení bylo horší než jakýkoli porod…a měla jsem čtyři děti!“ přiznala Hayley, kterou druhý den navštívil William Montoto, Davidův čtyřicetiletý bratr (na obrázku níže s manželkou), který dostal transplantaci! její.

„Všechno vypadalo tak dobře, když jsme začali mluvit.“ Nechtěl jsem ji opustit. Potřeboval jsem nějakou výmluvu, abych se mohl vrátit do jejího pokoje. Měli jsme toho tolik společného. Chemii jsme měli od začátku našeho seznámení,“ prozradil na svou stranu 40letý mladík.

Příběh jako z pohádky... Žena darovala ledvinu cizímu muži a našla svou polovičku

Hayley Milks a William Montoto od té chvíle zůstávají nerozluční a žijí spolu s celkem sedmi dětmi. Jsou zasnoubení a plánují se v létě vzít.

Podle tampabay.com, jak říká Hayley, možná přišla o ledvinu, ale našla lásku a hlavně dala život bližnímu.

newsit.gr

Leave a Response

Michal P
Michal je váš spolehlivý průvodce ve světě životních tipů. S jeho bohatými znalostmi a zkušenostmi v oblasti vaření, zahradničení a mnoha dalších, vám Michal přináší inspiraci, rady a triky pro každodenní život. Jeho vášeň pro kreativitu a péči o prostředí se odráží v jeho přístupu, který vás podnítí k lepšímu a naplňujícímu životu. Připojte se k Michalu na webu Žiju TU a objevte nové způsoby, jak využít svůj potenciál a tvořit šťastnější a zdravější prostředí kolem sebe.