Užitečné tipy

Tohle je ten správný mop na třpytivou podlahu: Máma taky žárlila

97views

Vytírání je nutností v každé domácnosti, aby byla čistá, lesklá a voňavá. Vytírali jste však doposud špatně?

Podívejte se níže na všechny kroky k dosažení dokonalého mopu a objevte zde „kouzelnou směs“, která odstraní zápach z mopu.

Viz také: Výsledek, který bude vonět: Proč byste měli do mopu přidat skořici

Vytírání plochy

Vložte mop do kbelíku a poté jej vyždímejte, dokud nebude jen mokrý. Problémem č. 1 mopování je příliš mokrý povrch. Použití mokrého mopu umožní nečistotám ulpívat na mopu, místo aby se šířily kolem vody na podlaze. Začněte v rohu nejdále od dveří. Mop ve vzoru č. 8, abyste svůj mop používali efektivněji.

Při vytírání se pohybujte směrem ke vchodu do místnosti, abyste vždy stáli na suché podlaze. To vám pomůže vyhnout se šmouhám a přenášení čisticího prostředku a vody do jiných částí instalace. Prací prostředek často měňte, abyste zajistili, že voda, kterou používáte k čištění, nebude příliš znečištěna nečistotami.

Špinavá voda pouze přesune nečistoty z jedné oblasti do druhé a neodstraní je z podlahy. Správné poměry ředění vždy zkontrolujte v pokynech k mycímu prostředku. Po vytírání pomocí speciálního nástroje urychlíte dobu schnutí, což je zvláště důležité v oblastech, které se používají při čištění.

Čisticí kbelík a mop

Vyjměte stěrku a opakovaně ji opláchněte, dokud nebude stěrka zcela čistá. Nechcete, aby vám při příštím použití kbelíku zůstaly zbytky kontaminující vodu. Mopy důkladně opláchněte a zavěste je uschnout nad umyvadlo. Odstraňte všechny výstražné značky, které byly původně nainstalovány. Vraťte pohyblivé předměty/nábytek do původní polohy.

Leave a Response

Michal P
Michal je váš spolehlivý průvodce ve světě životních tipů. S jeho bohatými znalostmi a zkušenostmi v oblasti vaření, zahradničení a mnoha dalších, vám Michal přináší inspiraci, rady a triky pro každodenní život. Jeho vášeň pro kreativitu a péči o prostředí se odráží v jeho přístupu, který vás podnítí k lepšímu a naplňujícímu životu. Připojte se k Michalu na webu Žiju TU a objevte nové způsoby, jak využít svůj potenciál a tvořit šťastnější a zdravější prostředí kolem sebe.