Vaření

Toto je jeden z nejlepších triků při obalování řízků: Méně práce, času i méně špinavého nádobí

1.3kviews

Chcete-li rychlý a čistý způsob, jak si poradit s klasickým trojobalem při obalování tradičních řízků, musíte vyzkoušet tuto metodu!

budete mít obaleno za polovinu času a zůstane vám méně špinavého nádobí. Budete potřebovat jen naklepané maso, misku s víčkem a šálek na rozšlehání vajec.

Jak obalit řízky za poloviční čas s polovinou potřebného nádobí

1) Aby se mouka dobře přilepila k masu, budete potřebovat trochu bílého jogurtu; obvykle stačí 1-2 polévkové lžíce.

2) plátky masa vložte do nádoby, po lžíci na ně naneste jogurt, poté misku zavřete a dobře protřepejte.

3) Přidejte mouku, ještě trochu protřepejte, poté rozšlehaná vejce a po dalším protřepání strouhanku.

Pak už můžete rovnou smažit obalené řízky.

Obalte řezy bez požití nádobí

Nemusíte dokonce ani mýt nádobí, ačkoli to není nejekologičtější způsob, protože kapsy po obalování putují do koše. Vezměte tři pevné, dobře uzavíratelné kapsy, které lze pevně uzavřít. Do prvního dejte mouku, do druhého rozšlehaná vejce a do třetího strouhanku. Připravené maso vložte nejprve do sáčku s moukou; pevně uzavřete ústí a dobře protřepejte, poté do sáčku s vajíčky a strouhankou. Hotovo!

I v tomto fantastickém receptu na řízky s houbovou omáčkou, můžete uplatnit zrychlené obalování:

Zdroj: KIH

Leave a Response

Michal P
Michal je váš spolehlivý průvodce ve světě životních tipů. S jeho bohatými znalostmi a zkušenostmi v oblasti vaření, zahradničení a mnoha dalších, vám Michal přináší inspiraci, rady a triky pro každodenní život. Jeho vášeň pro kreativitu a péči o prostředí se odráží v jeho přístupu, který vás podnítí k lepšímu a naplňujícímu životu. Připojte se k Michalu na webu Žiju TU a objevte nové způsoby, jak využít svůj potenciál a tvořit šťastnější a zdravější prostředí kolem sebe.