Užitečné tipy

V roce 2022 jsem si koupil traktor a ještě jsem nedostal zaplaceno, řekl farmář ministrovi. Slibuje pěstitelům miliony, pomůže jim?

14views

Nové slovenské brambory jsou na pultech od 20. května, nyní přibyla cibule. Slovenské zeleniny a brambor je však stále nedostatek a většina spotřeby pochází z dovozu. Ministr zemědělství Richard Takáč v pondělí oznámil pěstitelům zeleniny, ovoce a dalším zemědělcům zaměřeným na produkci tzv. speciálních plodin, že zvyšuje podporu o 5,5 milionu eur na celkových 13,5 milionu eur. Reagoval tak na 927 žádostí o podporu na nejdeficitnější zemědělskou produkci.

Leave a Response

Michal P
Michal je váš spolehlivý průvodce ve světě životních tipů. S jeho bohatými znalostmi a zkušenostmi v oblasti vaření, zahradničení a mnoha dalších, vám Michal přináší inspiraci, rady a triky pro každodenní život. Jeho vášeň pro kreativitu a péči o prostředí se odráží v jeho přístupu, který vás podnítí k lepšímu a naplňujícímu životu. Připojte se k Michalu na webu Žiju TU a objevte nové způsoby, jak využít svůj potenciál a tvořit šťastnější a zdravější prostředí kolem sebe.