Zahrada

Vaření červené řepy už nebude problém: věnujte tomu pouze 15 minut místo hodiny

Свекла
246views

Řepa je chutný a zdravý produkt, který slouží jako základ pro přípravu salátů, polévek a originálních svačin.

Ale ne každá hospodyňka zabírá recepty s touto kořenovou zeleninou. Jde o to, že vaření trvá dlouho. Zároveň je kuchyně nasycena ne zrovna nejchutnějšími vůněmi a smaltované pánve se mohou pokrýt povlakem.

Zkušení kuchaři jsou si jisti, že vaření řepy je velmi jednoduché, pokud znáte některé triky profesionálů.

Jak rychle vařit řepu

Nejprve je třeba vybrat správné ovoce. Je lepší brát průměr nebo o něco méně. Tato zelenina se vaří rychleji.

Řepu je potřeba důkladně omýt a poté na několika místech propíchnout. Poté jej zabalte do pečícího obalu. Je vhodné na něj udělat dva malé řezy, aby rukáv nepraskl.

Dále by měla být zabalená zelenina umístěna do mikrovlnné trouby na 5 minut, ale s minutovými přestávkami. Například kořenová zelenina se zahřívá 2 minuty a pak další minutu „odpočívá“.

Poté musíte zeleninu „osvobodit“ a hodit ji do vroucí vody. Ihned můžete přidat sůl a chlebovou kůrku. Poslední produkt vás zachrání před zápachem. Řepu musíte vařit 10 minut. Žádné další manipulace nejsou nutné.

Leave a Response

Michal P
Michal je váš spolehlivý průvodce ve světě životních tipů. S jeho bohatými znalostmi a zkušenostmi v oblasti vaření, zahradničení a mnoha dalších, vám Michal přináší inspiraci, rady a triky pro každodenní život. Jeho vášeň pro kreativitu a péči o prostředí se odráží v jeho přístupu, který vás podnítí k lepšímu a naplňujícímu životu. Připojte se k Michalu na webu Žiju TU a objevte nové způsoby, jak využít svůj potenciál a tvořit šťastnější a zdravější prostředí kolem sebe.