Užitečné tipy

Velikonoce – Feng Shui: 4 způsoby, jak odstranit špatnou energii z vašeho domova

116views

Zatímco je tu jaro, svítí sluníčko, blíží se Velikonoce a vy máte doma uklizeno, stále máte špatnou náladu a máte pocit, že je všechno špatně? Podívejte se na 4 způsoby, jak odstranit špatnou energii z vašeho domova podle Feng Shui.

V našem životě jsou chvíle, kdy se všechno pokazí! Domníváme se v takové situaci, že v domě dochází ke špatnému jednání? Není třeba panikařit!

Jaké je vaše číslo adresy? Podívejte se, jak to ovlivňuje Feng Shui vašeho domova a všechno se může pokazit!

Feng Shui, toto starověké asijské umění, uvádí ingredience, které umožňují eliminaci špatných energií. Ať už věříte ve Feng Shui nebo ne, rozhodně je čas to zkusit! Koneckonců, nemáte co ztratit!

Feng Shui je starověké umění, jehož cílem je harmonizovat energii prostředí v místě a podporovat pohodu jeho obyvatel. Představím vám 4 tipy na odstranění špatných energií z domu podle Feng Shui!

Feng Shui: 4 způsoby, jak odstranit špatnou energii z vašeho domova

Hrubá sůl

Podle Feng Shui je vyčištění místa od negativních sil a energií, které tam jsou, stejně důležité jako odstranění prachu nebo jeho vyčištění. Aniž si to uvědomujeme, atmosféra domova může ovlivnit negativní dojmy.

Právě v našich domovech někdy vyprávíme o nejhorších a nejlepších zážitcích našeho života. Feng Shui, staré čínské umění, pomáhá harmonizovat energii prostředí, nazývanou chi, aby ustoupila pozitivním vlnám.

Feng Shui: 3 rostliny, které do vašeho života přinesou lásku, štěstí a peníze

Po náročném dni nebo události, která pravděpodobně přitáhne špatné vibrace, je vhodné vyčistit energii v našem prostoru a existuje několik způsobů, jak to udělat. Když se vám atmosféra zdá těžká, máte-li potíže s usínáním po sérii událostí, použijte hrubou sůl, abyste vyčistili energii tohoto prostředí a vyvážili ho.

Sůl umístěná ve sklenici pod radiátorem, pod postelí a v jakémkoli rohu vašeho domova nebo práce pohlcuje všechny škodlivé energie, ať už nedávné nebo staré.

Energetické čištění pomáhá opustit minulost. Svým způsobem i ti, kteří o existenci Feng Shui nevědí, již praktikují toto umění předků, aniž by o tom věděli. Když uklízíte, jednoduše se zbavit věcí, které již nejsou potřeba, je Feng Shui, protože každý předmět pravděpodobně nese pozitivní nebo negativní zprávu.

Feng Shui: 4 způsoby, jak odstranit špatnou energii z vašeho domova

Šalvěj

Šalvěj je klasická metoda k odstranění negativních energií v prostoru. Vypalte šalvěj v každém rohu domu. Je to technika, která slouží k pročištění energie místa.

6 tajemství Feng Shui, které naplní vaši peněženku penězi

Feng Shui: 4 způsoby, jak odstranit špatnou energii z vašeho domova

bílý ocet

Bílý ocet odpuzuje negativní energie. Je účinný při úklidových akcích. Naplňte kbelík vodou a přidejte sklenici bílého octa, abyste vyčistili celý dům.

Feng Shui: 4 způsoby, jak odstranit špatnou energii z vašeho domova

Skořice

Skořice umožňuje otevřít přístup k emocím a harmonii. Vařte tyčinky skořice v dostatečném množství vody, aby se naplnilo kbelík, a jakmile voda vychladne, použijte ji k úklidu celého domu.

Feng Shui: Nejobjemnější věci v domě!

Podle tospitakimou.gr navíc váš domov provoní jemná a příjemná vůně. Energetické čištění přináší harmonii a klid do vašeho domova a mysli. Dělejte je tak často, jak je potřeba.

Přečtěte si všechny chytré triky na Daddy-Cool.gr

Leave a Response

Michal P
Michal je váš spolehlivý průvodce ve světě životních tipů. S jeho bohatými znalostmi a zkušenostmi v oblasti vaření, zahradničení a mnoha dalších, vám Michal přináší inspiraci, rady a triky pro každodenní život. Jeho vášeň pro kreativitu a péči o prostředí se odráží v jeho přístupu, který vás podnítí k lepšímu a naplňujícímu životu. Připojte se k Michalu na webu Žiju TU a objevte nové způsoby, jak využít svůj potenciál a tvořit šťastnější a zdravější prostředí kolem sebe.