Užitečné tipy

Velké obrazy a odvážné dekorace: Domov Eleni Hadzidou a Eteoclesa Pavlose – Knížecí a půvabný pokoj jejich dcery Melity (fotografie)

16views

THE Eleni Hatzidou a Eteocles Pavlou jsou úspěšní nejen v profesním životě, jak prezentují Breakfast@Star, ale i v osobním životě. Jsou úplně zamilovaní, přičemž ovocem jejich lásky je jejich jediná dcera, Melita-Dimitra, ve kterém věnují hodiny štěstí a drahocenného času.

Zároveň čtěte: Eleni Hatzidou a Eteocles Pavlou mají obrovskou radost: Příjemné věci se staly známými a všichni jim gratulují

Dům Eleni Hatzidou a Eteocles Pavlos

Prostřednictvím svých instagramových účtů nám manželé často představují své osobní chvíle, zejména s jejich jedinou dcerou.

Ve skutečnosti se malá dívka nedávno zúčastnila svých nedávných soutěží a získala své první medaile.

Odhalují ho přitom i příspěvky na sociálních sítích interiér domu oni a ona působivá dekorace které se rozhodly vyzdobit vnitřní prostory.

Nejdůležitější místností v domě je samozřejmě ta malá, kterou nedávno zrekonstruovali a upravili jako by to vypadlo z pohádky. Samozřejmě barvy, které si vybrali, jsou bílé a růžové.


Ve všech ostatních částech domu dominuje modrá a černá, která se jim moc líbí silně dekorativníjako velké stoly umístěné v jejich obývacím pokoji.
Leave a Response

Michal P
Michal je váš spolehlivý průvodce ve světě životních tipů. S jeho bohatými znalostmi a zkušenostmi v oblasti vaření, zahradničení a mnoha dalších, vám Michal přináší inspiraci, rady a triky pro každodenní život. Jeho vášeň pro kreativitu a péči o prostředí se odráží v jeho přístupu, který vás podnítí k lepšímu a naplňujícímu životu. Připojte se k Michalu na webu Žiju TU a objevte nové způsoby, jak využít svůj potenciál a tvořit šťastnější a zdravější prostředí kolem sebe.