Užitečné tipy

Virální trik na TikTok, který vám pomůže mít dlouhé a hedvábné vlasy: potřebujete pouze 2 přísady

Virální trik na TikTok, který vám pomůže mít dlouhé a hedvábné vlasy: potřebujete pouze 2 přísady
370views

Chcete dlouhé a hedvábné vlasy? No, můžete zapomenout na drahé ošetření a návštěvy salonu, protože jsme přišli s řešením. Hluboký a štiplavý rozmarýn stimuluje a zlepšuje prokrvení pokožky hlavy, což pomůže vlasům růst a dodá vám lesk.

Zapomeňte na nůžky! Virální trik na TikTok, který vám pomůže získat dlouhé a hedvábné vlasy

Zapomeňte na nůžky! Virální trik na TikTok, který vám pomůže získat dlouhé a hedvábné vlasy

Zázračná kúra, která vám pomůže mít dlouhé vlasy

Existují tisíce TikToků, kde lidé tvrdí, že rozmarýnová voda jim umožnila dosáhnout delších, silnějších a lesklejších zámků. Ale je to pravda? No, zapomeňte na nůžky, protože je to pravda! Rozmarýnová voda díky své antibakteriální kvalitě nejen šetrně čistí vlasy a dodává jim lesk, ale také stimuluje jejich růst a udržuje pokožku hlavy zdravou.

A k vytvoření této zázračné léčby potřebujete pouze 2 ingredience – vodu a Jak si tuto kúru připravit doma? Říkáme vám:

1. Nalijte litr destilované vody.

2. Poté přidejte sušené listy rozmarýnu.

3. Nechte pět hodin louhovat

4. Po vychladnutí lze směs zředit buď ve vodě na oplach, nebo v šamponu. V obou případech vytvořte poměr 4:1.

5. Po umytí vlasů pomocí rozmarýnové vody je opláchněte.

6. A pokud chcete ošetření pokožky hlavy, jednu kapku rozmarýnového oleje lze smíchat se šesti kapkami kokosového oleje, poté vmasírovat do pokožky hlavy a nechat působit přes noc. Oproti rozmarýnové vodě lze olej používat pouze jednou až dvakrát týdně.

Samozřejmě, na rozdíl od jiných přírodních prostředků na růst vlasů, existují důkazy, které podporují, že rozmarýnová voda skutečně zlepšuje růst vlasů. Má se také za to, že rozšiřuje krevní cévy, zvyšuje cirkulaci pokožky hlavy a posiluje vlasy.

Pokud máte tip nebo více informací k tématu, napište nám!

Leave a Response

Michal P
Michal je váš spolehlivý průvodce ve světě životních tipů. S jeho bohatými znalostmi a zkušenostmi v oblasti vaření, zahradničení a mnoha dalších, vám Michal přináší inspiraci, rady a triky pro každodenní život. Jeho vášeň pro kreativitu a péči o prostředí se odráží v jeho přístupu, který vás podnítí k lepšímu a naplňujícímu životu. Připojte se k Michalu na webu Žiju TU a objevte nové způsoby, jak využít svůj potenciál a tvořit šťastnější a zdravější prostředí kolem sebe.