Užitečné tipy

Vlna hněvu v Ilia: V době pohřbu malého Vasilikiho zapálili dům 37letého vraha (video)

162views

V rodinném domě vypukl požár Myrtia Pyrgospár minut před zahájením smutečního průvodu na její pohřeb 11letá Vasiliki.

Podle ilialive.gr, rozpustný vyhořel ten, kde ve vesnici žil 37letý vrah a strýc 11leté dívky se svou rodinou.

Na místo okamžitě vyrazili hasiči z Hasičského záchranného sboru Pyrgos, kteří dostali oheň pod kontrolu, přičemž stojí za zmínku, že v době žhářství nebyl přítomen žádný rodinný příslušník sedmatřicetiletého muže. Incident vyšetřují příslušné orgány.


Nesnesitelná bolest na pohřbu 11letého Vasilikiho, který byl brutálně zavražděn v Ilia: Drcení při posledním „sbohem“ – Obyvatelé s bílými balónky v rukou (video)

V atmosféře hlubokého smutku, pohřeb její 11letá Vasiliki který byl zavražděn v neděli (6.9.) v Ilia podle 37 let síra ji, když odolala jeho odporným choutkám. Rodiče dívky jsou tragické postavy, rozbíjející se o bílou rakev svého dítěte.

Její rodina, příbuzní a dav lidí se s ní rozloučili ve středu odpoledne ve svatém kostele Agios Athanasios Myrtias. Rodiče malé holčičky žádali, aby bylo učiněno zadost pro Vasilikiho památku.

„Ať moje holčička najde spravedlnost. Moje dívka si toto mučení nezasloužila. Chci říct všem matkám na světě, aby se staraly o své dívky. Nedovolte, aby se jim stalo to, co se stalo mně,“ řekla před pohřbem Vasilikiho matka.

Nové podrobnosti o 11leté dívce v Ilia jsou šokující: Měla známky toho, že v předchozí fázi měla úplný pohlavní styk.

Bylo to šokující Zjevení udělal prezident policejních důstojníků N.A. Attika, Jiří Kalliakmaniskterý ve svém dnešním vyjádření uvedl, že forenzní expertizy provedené na těle 11leté Vasiliki, kterou zabil její strýc v r. Ilia „měla známky, které naznačovaly, že měla úplný pohlavní styk v předchozí fázi.“

Původně G. Kalliakmanis vyjádřil svůj hněv nad tím, že 37letý vrah byl v roce 2020 odsouzen za znásilnění nezletilé a byl podmínečně propuštěn s tragickým výsledkem vraždy 11letého mladíka.

Náhodou, viz také: Vražda 11leté dívky v Ilia: Manželka 37letého pachatele, který se sám přiznal, je v šoku – „Matka Vasiliki a já jsme jako sestry“ (video)

Navíc ponechal jasné body v postoji rodičů dívky, kteří, jak zdůraznil, říkají, že nevěděli, že strýc holčičky byl odsouzen za znásilnění.

Zároveň tvrdil, že forenzní zkoumání odhalilo šokující důkazy, neboť „dítě mělo známky, které ukazovaly, že mělo v předchozí fázi úplný pohlavní styk. Rodiče to nevěděli?“

„Jak mám vědět, že ji předtím neznásilnil?“ zeptal se G. Kalliakmanis.

Dotaz na názor sociálních pracovnic, které uvedly, že prostředí, ve kterém nešťastnice vyrůstá, je ideální, se totiž vyjádřil slovy: „další, jiná diskuse.“

„Utrácíme na teoriích, zatímco dítě bylo znásilněno a jeho násilník byl venku. Pohyboval se volně, vedle dětí, měl vlastní děti. kde je stát? Kontroloval někdo? Nyní říkají „kdo byl zodpovědný za jeho kontrolu?“. Jinými slovy, musel u něj být celou dobu policista, aby zjistil, zda se tato osoba přiblíží k 11letému nebo jinému dítěti?


Leave a Response

Michal P
Michal je váš spolehlivý průvodce ve světě životních tipů. S jeho bohatými znalostmi a zkušenostmi v oblasti vaření, zahradničení a mnoha dalších, vám Michal přináší inspiraci, rady a triky pro každodenní život. Jeho vášeň pro kreativitu a péči o prostředí se odráží v jeho přístupu, který vás podnítí k lepšímu a naplňujícímu životu. Připojte se k Michalu na webu Žiju TU a objevte nové způsoby, jak využít svůj potenciál a tvořit šťastnější a zdravější prostředí kolem sebe.