Užitečné tipy

Výroky 37leté manželky v Ilia jsou šokující: „Kéž by vyšel mrtvý“ – „Už neexistuje pro mé děti“

170views

Obavy z vendety jsou vyjádřeny po vražda 11letého Vasilikiho v Ilia jejím 37letým strýcem. V době dívčina pohřbu včera neznámé osoby zapálily dům, kde žije rodina sebepřiznaného vraha.

Čtěte také: Na poslední stránku napsala 4 slova: Poslední poznámka 11leté dívky mrazí, zjevení jejího učitele

Manželka pachatele vraždy 11leté dívky v Ilia exkluzivně promluvila pro ANT1 a pořad „Dobré ráno Řecko“.

K požáru, který včera vypukl v kůlně v okolí, uvedla, že „ano, byl to dům, kde bydlely děti“, dodala, že v době požáru naštěstí žádné z jejích dětí nebylo uvnitř, ani sebe. „Moje matka mi zavolala a řekla mi to. Bylo asi hodinu po pohřbu, ale nevím co a jak… Dva lidé tam šli a zapálili a celá fronta byla zničena.“
Na související otázku odpověděla, že se svými dětmi nemá kde bydlet, prostě chybí, protože sedí někde jinde, „dokud tento hněv nepřejde“.


Vysvětlila, že se svým manželem už nechce mít nic společného a uvedla: „Který muž by s ním chtěl mít vztah? Mnozí mi to vyčítají a možná mají pravdu, že jsem to nepochopil. Ano, věděl jsem to (samozřejmě kvůli obvinění ze znásilnění, kterému čelil), ale všichni věřili, celá vesnice věřila, že je nevinný. Vzal jsem jeho právníka a on mi řekl, že je vše v pořádku. U odvolacího soudu bude zproštěn obžaloby. A tam jsem se přesvědčil. Žádné dítě si nezaslouží to, co Vasiliki vytrpěla. Iulia a já jsme sestry, kamarádky z dětství. Považoval jsem ji za svou sestru a vždy budu a moc rád bych s ní byl právě teď, když prochází tím, co prožívá.“

Nechci ho vidět a doufám, že se odtamtud dostane mrtvý. Pro mě neexistuje. Jen říkat „tvůj manžel“ mě štve. Těm velkým jsem už řekl, že už pro ně neexistuje, je mrtvý, protože to udělal našemu Vassovi“, dodal tehdy.


Leave a Response

Michal P
Michal je váš spolehlivý průvodce ve světě životních tipů. S jeho bohatými znalostmi a zkušenostmi v oblasti vaření, zahradničení a mnoha dalších, vám Michal přináší inspiraci, rady a triky pro každodenní život. Jeho vášeň pro kreativitu a péči o prostředí se odráží v jeho přístupu, který vás podnítí k lepšímu a naplňujícímu životu. Připojte se k Michalu na webu Žiju TU a objevte nové způsoby, jak využít svůj potenciál a tvořit šťastnější a zdravější prostředí kolem sebe.