Užitečné tipy

Z palet do ráje: Žena staví altán snů z recyklovaného dřeva

31views

Žena jménem Tanya Woolstonová přeměnila osm starých palet na úžasný altán a vytvořila tak dokonalé místo pro relaxaci na svém pozemku.

Jednoduché, ale působivé DIY Její projekt inspiroval mnohé, sklízel chválu a obdiv na sociálních sítích.

Pomocí základních nástrojů, jako je hřebíkovačka a kleště, Tanya rozebral palety na jejich součásti a vydrhnul je, aby se odstranily nečistoty a nečistoty. Jako základ altánu nechal neporušenou paletu, kterou položil na zem a spojil s dalšími prvky do jednoduché obdélníkové konstrukce.

THE Tanya vyvrtal do konstrukce otvory pro dráty lampy a označil místa na krokvích, kde budou viset světla. Poté základnu a rám natřel šedou barvou a vytvořil tak soudržný a elegantní vzhled.

Viz také: Neuvěřitelné, ale pravdivé: Stojí 10 000 eur, je postaven za pár dní a jeho interiér je ultraluxusní

Z palet do ráje: Žena staví altán snů z recyklovaného dřeva

Jakmile barva zaschla, upravil světla a do altánu umístil starou matraci pokrytou podomácku vyrobeným nepromokavým potahem. Odpovídající povlaky na polštáře dodaly hřejivý nádech. Abychom sundali estetiku, Tanya zahalil altán do látky a dodal mu elegantní vzhled vhodný pro časopis.

Z palet do ráje: Žena staví altán snů z recyklovaného dřeva

Výsledkem je krásný a příjemný altán, který vypadá, jako by patřil do lesklého časopisu, ale hrdě sedí na skromném pozemku dháky.

Z palet do ráje: Žena staví altán snů z recyklovaného dřeva

Věřili byste, že tento úžasný výtvor vyrobila obyčejná žena z recyklovaných materiálů? Podívejte se na fotografie níže a nechte se inspirovat k vytvoření vlastního ráje na zahradě!

Leave a Response

Michal P
Michal je váš spolehlivý průvodce ve světě životních tipů. S jeho bohatými znalostmi a zkušenostmi v oblasti vaření, zahradničení a mnoha dalších, vám Michal přináší inspiraci, rady a triky pro každodenní život. Jeho vášeň pro kreativitu a péči o prostředí se odráží v jeho přístupu, který vás podnítí k lepšímu a naplňujícímu životu. Připojte se k Michalu na webu Žiju TU a objevte nové způsoby, jak využít svůj potenciál a tvořit šťastnější a zdravější prostředí kolem sebe.